Nacházíte se:

Pilates

Tělo Vás neposlouchá a vypadá jinak, než si přejete? Vyzkoušejte PILATES.

Pilates skutečně postavu tvaruje. Tomuto cvičení by se měl věnovat každý, kdo nechce mít problémy s bolavými zády, chce dobře vypadat nebo chce kvalitně provozovat jiné druhy sportů. Přijďte si vyzkoušet toto zdánlivé válení se na podložce a zjistíte sami na vlastní tělo, jak je na tom právě to vaše "centrum síly". Doufám, že vás tato první návštěva bude motivovat k dalšímu cvičení a k vypracování krásné postavy.

Nabízíme INDIVIDUÁLNÍ hodiny PILATES pro ty,kteří chtějí začít cvičit a netroufají si zapojit se do rozběhnutých lekcí a chtějí zvládnout techniku cvičení.Nebo pro pokročilé cvičence,kteří potřebují techniku vypilovat anebo pro ty,kterým nevyhovují hodiny v sále z časových důvodů. Je nutné se domluvit na lekci telefonicky (565 33 27 67),abych měla volný termín. Už se na Vás těším.

DOPOLEDNÍ cvičení pilates - cvičíme 2x týdně pondělí + čtvrtek od 9:00-10:00. Velmi oblíbené cvičení, protože po splnění základních ranních povinností si uděláte čas jen na sebe. Prostě hned po ránu se z Vás stává "nový člověk" plný energie, s dobrou náladou.

Pilates pro MUŽE: hodina je zaměřená na zlepšení flexibility páteře a kloubů, čímž se odstraňuje jejich bolestivost. Hodina je mužům přizpůsobena, cvičíme bez hudby sérii základních cviků, které nejsou koordinačně náročné. Doporučuji začít se cvičením již v září hned na začátku kurzu.

  • Pilates

Kontakt

Kohinor — sport a posilovna Pelhřimov
Nádražní 823, 39301 Pelhřimov
Telefon: 565 33 27 67
E-mail:

Naše aktivity: Body-space, Bosu balance, Cardio zóna.

Wellness: Vířivka, Sauna, Masáže, Solárium.